Iгри для дівчаток > Маша та медвідь

Ігри для дівчаток «Маша і ведмідь» — це відмінний спосіб згаяти час. Їх не так багато, як на перший погляд може здатися, але все-таки з десяток, я думаю, ми зможемо відшукати. Якщо Ви хочете, провести хороший вечір перед телевізором разом зі своєю родиною, то Вам просто необхідно подивитися мультиплікаційний російський серіал «Маша і Ведмідь». Цей новий російський мультфільм розрахований абсолютно на будь-якого глядача. Про що ж цей захоплюючий і цікавий мультсеріал?

Маленька дівчинка Маша відома нам по старій російській казці не дає спокою ні кому, і в першу чергу своєму великому другу Ведмедеві. Дівчинка весь час потрапляє в різні забавні і незручні ситуації, але під кінець завжди знаходить розумний спосіб виходу з них. Міша же, колишній цирковий ведмідь любить спокій і затишок, але поки поруч його улюблений друг Маша йому не бачити спокою. У кожній новій серії Маша вчиться чомусь новому: малювати, співати, танцювати і навіть рукопашного бою. У мультфільмі так само багато інших різних персонажів таких як: Дід Мороз, Пінгвін, Тигр, Ведмедиця, Панда, Заєць, Вовк та багато інших персонажів які не залишать Вас і Ваших діточок байдужими до цього мультсеріалу.

Мультфільм виходить на екрани з 2009 року і на даний момент налічує понад 20-и серій («Хлопчик з пальчик», «Вершки і корінці», «Бичок смоляний бочок», «Лисиця і Заєць», та інші серії.) Цей продукт російської мультиплікаційної студії «Анімаккорд» навіть вже завоював серця французькі, швейцарські, Канадських глядачів і, безсумнівно, завоює серця Ваших дітей.

З вище усього переліченого випливає, що Маша і ведмідь набирає величезну популярність серед своїх шанувальників і тих, кому розповіли ці самі шанувальники. Вільно не вільно погоджуєшся з тим, що ігри з Машею і ведмедем цього розділу одні з найпопулярніших.

В основному в нашому розділі ви зможете знайти ігри розмальовки. Але і ці ігри теж дуже цікаві і вимагають зі свого боку уважності і творчого підходу. Не думаю, що вам доведеться нудьгувати в цей час.

P.S. Тому грайте та беріть активну участь. Наостанок я хотів би побажати вам успіхів і всього найкращого :)