Iгри для дівчаток > Гонки
Сторінка 1 з 512345

Ігри для дівчаток категорії гонки — це дивовижний світ швидкостей, де можна робити все, що тільки заманеться, правда в рамках гри. Пам’ятаю, як все починалося … Графіка ігор була нікуди не годна, але будь-яка, і кожна дівчинка, та й не тільки вона жадали появи чогось цікавого, краще, ніж було у них. Таким чином з’являлися на світ знамениті гонки «Need for Speed», змінюючи одну гру за однією все більш жвавою графікою і зручністю управління. Але це було в ті далекі 2000-ті роки. Зараз же стали з’являтися флеш-ігри і вони завойовують чималу популярність серед дівчаток різного віку.

Вважається, що жанр гри «гонки» належить виключно хлопчикам, але дивлячись популярні фільми про гоночки, можна зробити абсолютно інший висновок. Не обходяться такі фільми без прекрасних дам за кермом. Так, на даний момент масово культивується теорія безграмотності дівчат (якщо вони за кермом). Але ось, водії таки можуть вийти і досить успішні. Принаймні у фільмах так зображено. Так що і жанр «гонки» теж по праву повинен займати своє місце під сонцем. Мені останнім часом наприклад дуже сподобалася гра Таксі. Перевіряється реакція гравця на раз. З кожним рівнем стає все складніше і складніше. Але і це не головна її фішка. Може, пам’ятаєте (та й напевно знаєте) гру «Тетріс». Так от, від цієї гри деякі не могли відірватися. Теж саме відбувається і з цією грою. Хочеться постійно пройти більше і в результаті отримати тріумф перемоги. А це, погодьтеся, дуже приємно. Так що, дорогі і шановні дівчатка, все буде добре. Цей жанр ігор допоможе вам не тільки відчути всю атмосферу чоловічого сприйняття, але й забути трохи про ляльок і тому подібних речах. Треба ж колись буде з цим розлучитися. Але не зараз :)

Отже, ми сподіваємося, що зможемо зробити все необхідне, щоб наші ігри для дівчаток гонки були для вас найцікавішими і класними. До зв’язку, команда http://igri-divchat.com.ua